حریم خصوصی

ممنون که از فون پی استفاده می کنید! هدف از تهیه این سیاست نامه این است که شما بدانید ما چه اطلاعاتی از شما دریافت می کنیم و به چه نحو از این اطلاعات استفاده می نماییم و اینکه شما چه اختیاراتی در این زمینه دارید. به علت اینکه ما یک شرکت اینترنتی هستیم بعضی از اطلاعاتی که در زیر آورده می شود شاید مقداری تخصصی باشد اما تمام سعی ما این است که این اطلاعات را به ساده ترین حالت ممکن و به صورت شفاف برای شما شرح دهیم . ما خوشحال می شویم که شما نقطه نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید .


ما چه اطلاعاتی جمع آوری می کنیم ؟

زمانی که شما این اطلاعات را مستقیم در اختیار ما می گذارید و یا اجازه می دهید که ما به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنیم : زمانی که شما ثبت نام می نمایید یا از محصولات ما استفاده می نمایید به صورت داوطلبانه اطلاعات معینی را در اختیار ما قرار می دهید . این اطلاعات شامل نام ، نام خانوادگی ، جنسیت ، سن ، عکس پروفایل ؛آدرس پست الکترونیک ، شماره تلفن همراه که شما آن را به طور داوطلبانه در اختیار ما قرار داده اید . همچنین زمانی که شما از محصولات ما استفاده می نمایید ما بعضی از اطلاعات فنی شما را نیز در اختیار داریم : در این روز ها در هر جایی که شما از یک وب سایت و یا نرم افزار موبایل یا خدمات اینترنتی استفاده می نمایید اطلاعات معین و مشخصی از شما به صورت اتوماتیک ذخیره و یا ایجاد می گردد . این اتفاق دقیقا در فون پی زمانی که شما از محصولات ما استفاده می نمایید نیز می افتد . در زیر انواع اطلاعاتی که ما از شما بدست می آوریم آورده شده است : ثبت اطلاعات . زمانی که شما از فون پی استفاده می نمایید سرور های ما اطلاعات شما را به صورت خودکار ذخیره می نمایند (“Log Data”) ، که شامل اطلاعاتی که کاوشگر اینترنت و یا زمان هایی است که از نرم افزار استفاده می نمایید . این اطلاعات شاید شامل نوع پروتوکل استفاده شده توسط شما نیز باشد . همچنین اطلاعات مربوط به نوع کاوشگر و تنظیمات صورت گرفته بر روی آنها و زمان و تاریخ ارسال درخواست توسط این کاوشگر ها به سرور های ما . اطلاعات کوکی . بسته به اینکه شما چطور از فون پی استفاده می نمایید ما باید از “کوکی ها” و یا سایر تکنولوژی های مشابه استفاده نماییم ( کوکی بسته‌ای از اطلاعات است که توسط سرورهای فون پی برای شناسایی حساب کاربری شما به مرورگر کاربر فرستاده می‌شود) . اطلاعات دستگاه . در ادامه ثبت اطلاعات ما همچنین اطلاعاتی در خصوص نوع ، مدل ، نسخه سیستم عامل و برخی تنظیمات مربوط به دستگاه هایی که توسط آن از محصولات فون پی استفاده می نمایید را دریافت می کنیم . این اطلاعات بسته به اینکه چه نوع دستگاهی در حال استفاده می باشد متفاوت است برای مثال اطلاعات که مربوط به دستگاه کامپیوتر شخصی و گوشی های هوشمند به علت تنظیمات متفاوت آن ها با هم متفاوت است. اطلاعات کارت بانکی. در هنگام انجام تراکنش شارژ حساب، فون پی هیچگونه اطلاعات کارت شما اعم از شماره کارت ، رمز اول یا دوم و تاریخ انقضا را ذخیره نمی کند.


ما چطور از این اطلاعات استفاده می نماییم ؟

ما از این اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره شد در جهت هر چه بهتر کردن محصولات و تولید محصولاتی مطابق با میل و سلیقه شما و همچنین در جهت محافظت از فون پی و کاربران آن استفاده می شوند . برای مثال با استفاده از اینکه شما از چه نسخه ای از نرم افزار استفاده می نمایید و چطور نسبت به آن نسخه بازخورد نشان می دهید می توانیم نسبت به بهبود نرم افزار ها در نسخه های آتی اقدام کنیم.