قوانین و مقررات

ممنون که از فون پی استفاده می کنید! محصولات و خدمات فون پی توسط شرکت راهکارهای همراه سارینا تهیه و عرضه می گردد. شرایط استفاده از خدمات (مقررات) ذکر شده مشخص کننده میزان دسترسی و استفاده از وب سایت ها، خدمات و محصولات متعلق به فون پی می باشند. لطفا این مقررات را با دقت بخوانید و در صورتیکه هر پرسشی در این مورد دارید با ما تماس بگیرید. دسترسی و یا استفاده از محصولات و خدمات ما به منزله این است که این مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی مورد موافقت شما می باشند.


استفاده از فون

الف . چه کسانی می توانند از فون پی استفاده کنند؟ شما در شرایطی می توانید از محصولات ما استفاده نمایید که با فون پی قرارداد ببندید و موافق اجرای قوانین ما و این مقررات باشید. زمانی که شما حساب کاربری خود را در فون پی ایجاد نمودید، می بایست اطلاعات صحیح و شفافی به ما ارائه دهید. تمامی دسترسی ها و استفاده از محصولات و خدمات فون پی برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می باشد. اگر شما از طرف یک سازمان، شرکت و یا موجودیت دیگری اقدام به ایجاد حساب کاربری نمودید، می بایست (الف) شما در آن موجودیت سهیم باشید (ب) نشان دهید و تضمین کنید که شما دسترسی و اجازه کامل به مقید کردن موجودیتی که از طرف آن حساب کاربری ایجاد کرده اید را دارید و قوانین و مقررات این شرایط استفاده را آن موجودیت رعایت خواهد کرد. بعضی از محصولات شرکت ما شامل نرم افزار هایی می باشند که شما بر روی رایانه شخصی، لپ تاپ، تبلت، گوشی هوشمند و سایر دستگاه ها دانلود می نمایید. شما بدین وسیله موافقت خود را با دریافت بروزرسانی های این نرم افزارها به صورت خودکار اعلام می دارید.

ب . موضوع "شرایط استفاده و قوانین و مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی" این است که ما اجازه محدودی بدون هیچگونه ایجاد انحصار و بدون قابلیت انتقال و بدون ابطال پذیری برای استفاده از محصولات فون پی به شما داده می شود.

ت . فون پی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید، لذا فعالیت هایی که جزء مصادیق پول شویی و یا انتقال وجه به هر طریق با استفاده از نرم افزار های فون پی که خلاف قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران و خارج از قوانین و مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تمامی موارد منع شده در قانون جرائم رایانه ای کشور جمهوری اسلامی ایران باشد، غیر قانونی بوده و فرد خاطی به مراکز و نهاد هایی که مسئول پیگیری جرایم سایبری و مالی هستند ارجاع داده می شود و عواقب و جریمه های مربوطه به طور مستقیم تحت مسئولیت فرد خاطی می باشد.

پ . در صورتیکه کاربر به هر طریق خارج از این مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی عمل نمیاد، فون پی این حق را برای خود محفوظ می داند که بدون اطلاع قبلی حساب کاربری او را متوقف و تا تصمیم گیری نهایی مبالغی که در حساب فون پی مربوط به کاربر متخلف شارژ شده است را نزد خود نگهداری نماید.


اطلاعات جمع آوری شده شما

الف . اطلاعاتی به عنوان نشان، عنوان و عکس کاربر که در نرم افزار فون پی از طریق شما در نرم افزار ثبت می شود به عنوان محتوا کاربر (شما) در نظر گرفته خواهد شد و شخص شما به تنهایی مسئول رعایت حفظ تمام حقوق مربوط به اطلاعات ارسال شده خود می باشید.

ب . وجه اعتباری که شما در فون پی به عنوان موجودی اعتبار از طریق درگاه پرداخت بانکی و تحت قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شارژ می نمایید در حساب کاربری شما نزد فون پی محفوظ خواهد بود و شخص دیگری اجازه دسترسی به اطلاعات حساب شما و یا تراکنش های انجام گرفته در فون پی را نخواهد داشت مگر اینکه کاربر شخصا این اطلاعات را در اختیار فرد یا افراد دیگری قرار دهد که در اینصورت خود کاربر مسئول عواقب انتشار این اطلاعات خواهد بود. لذا در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود دقت لازم را به عمل رسانید.

پ . موجودی اعتباری که کاربر در حساب خود شارژ می نماید (افزایش اعتبار) به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود و کاربر می تواند فقط و فقط از طریق سرویس ها و خدماتی که فون پی آن ها را عرضه می نماید مصرف نماید.


بازخورد های شما

ما ارزش شنیدن نظرات و بازخورد های شما را می دانیم و همیشه مشتاق این هستیم که از شما یاد بگیریم و راهی را پیدا کنیم که فون پی را هر چه بیشتر به محصولی عالی تبدیل کنیم. اگر شما انتخاب کنید که نظرات، ایده ها و یا بازخورد های خود را با ما در میان بگذارید در واقع این اجازه را به ما داده اید که ما آزادیم بدون هیچ گونه محدودیت غرامت خسارتی و یا پاداش از آن استفاده نماییم. با پذیرش از موارد ارسال شده توسط شما‪,‬ فون پی از هیچ حقی درباره بازخورد هایی که شبیه یا مرتبط با بازخورد های قبلی که خود فون پی از آن خبر داشته است یا توسط کارمندان ما توسعه یافته یا از منابع ما بدست آمده است نخواهد گذشت.